Category: Pure

0

Sufle e Gratinuar me Patate

Përbërësit për 4 persona:1 koke qepe400gr mish i grire150gr bizele2 karrota1 pako pure150ml qumesht50gr gjalpe1 veze1/2 luge rigonvaj, kripe dhe...

0

Pure me Perime

Përbërësit për perimet:l presh i larë mirë dhe i prerë horizontalisht në copa2 qepë të mesme, të qëruara dhe të...