Loading...

Luleshtrydhe me çokollatё

Përbërësit:

15-20 luleshtrydhe,
çokollatë,
lajthia.

Hapat

Çokollatёn e shkrimё dhe luleshtrydhet i zhytim nё çokollatё, lajthitё i copёtojmё nё copa tё vogla.

Luleshtrydheve pёrmbi ia vendosim lajthitё, pastaj i vendosim nё frigorifer luleshtrydhet.

Ju bёftё mirё!

Loading...

Receta të ngjajshme...