Loading...

Sallatë me domate dhe borzilok

Perbersit:

350 gr domate të vogla
sheqer
kripë
Biber i zi
borzilok gjethe
1 lugë vaj vegjetal.

Pergatitja:

Vendosim domatet e prera në katërsh në një pjatë dhe i spërkasim me pak sheqer, kripë dhe biber të zi.

Shtojmë gjethet e borzilokut dhe vajin vegjetal duke i trazuar mirë.

Ju bëftë mirë!

Loading...

Receta të ngjajshme...

1 Response

  1. Great, thanks for sharing this article post. Will read on…

Leave a Reply